SpeelOkee beste kinderdagverblijf

Nationale Voorleesdagen 2021

SpeelOkee deed mee met de Nationale Voorleesdagen van 20 januari tot 30 januari 2021 jl.

Het prentenboek ‘’Coco kan het!” staat dit jaar centraal. Het prachtige verhaal gaat over moed verzamelen en meer kunnen dan je denkt. 
Het is tijd voor de kleine Coco om haar vleugeltjes uit te slaan. Alle andere babyvogeltjes zijn al uitgevlogen.
In deze week voeren we verschillende activiteiten rond dit boek uit. Een spelactiviteit, knutselactiviteit, liedje en dans. Natuurlijk wordt er ook weer volop voorgelezen uit de voorleesmanden. 
Voorlezen aan kinderen vergroot hun taalinzicht. In verhalen worden andere woorden en zinnen gebruikt dan in de spreektaal. Kinderen kunnen zo hun woordenschat vergroten.
20 januari jl. zijn wij bij SpeelOkee begonnen aan de Nationale Voorleesdagen.
Wij zijn begonnen met een heerlijk ontbijt. Het voorleesontbijt was super gezellig. Ook thuis kunt u mee blijven genieten van het verhaal Coco kan het! 
De burgemeester van de Hoeksche Waard, de brandweerman, de politieagent, de jeugdverpleegkundige, de Cultuureducatie specialist en de directeur van de Bibliotheek lezen samen dit leuke verhaal van Coco voor. 
Dat is genieten met elkaar!  De link naar deze video: https://youtu.be/2QJOizNhmoo
Op de startdag van de nationale Voorleesdagen is onze toekomstige ‘voorlees-coördinator’ gestart met de driedaagse training hiervoor. 
‘Het was een super leuke en leerzame 1ste cursusdag, op naar dag 2!’ 
 

Speelokee footer

Kinderdagverblijf SpeelOkee

 

 

Beste Kinderdagverblijf SpeelOkee Oud-Beijerland

 

Kinderdagverblijf SpeelOkee

Oost-Voorstraat 109
3262 JH Oud-Beijerland
Hoeksche Waard
0186 625701
info@speelokee.nl

 
Volg ons ook op

/SpeelOkee

@SpeelOkee

Speelokee footer lijn